Arama
Kamp Alanı Ekle
  • Kaydettiğiniz yer yok.

Kaydettikleriniz : 0 kayıt

Giriş
  • 2132 defa görüntülendi
  • 1 defa kaydedildi

Açıklama

 

Başka Bir Dünya Kamp ve Kahvaltı Alanı

Ulaşım :Yalova merkeze 10. Km uzaklıkta Yalova Bursa karayolu üzerinde Soğucak köyü sınırlarında yer almaktadır. Toplu ulaşım olarak şehiriçi Hastane Soğucak Köyü Paşakent Mah. Minibüsleri ile 200 mt yakına kadar ulaşım sağlanabiliyor. Yolu her türlü araç için müsaittir.

 

***Kamp Alanı : Tesis yaklaşık 20 dönüm civarı dere boyunda yer almakta olup ceviz, kestane, fındık, incir ağacı yoğunlukta olmak üzere bir çok ağaç mevcuttur. Tesis te iki farklı kamp alanı var ama kamp alanı daha merkezi diğer kamp alanı daha sakindir. Duş, tuvalet, çeşme, aydınlatma, masa gibi olanaklar mevcuttur.

***Vodafone ve turkcell sorunsuz olarak çekiyor Türktelekom hatlarında yer yer internetinde sıkıntılar yaşanabiliyor. Tesis içinde doğal tırmanış kayası bulunmakta ve tecrübeli personel eşliğinde gerekli önlemler alınarak kaya tırmanışı yapabiliyorsunuz. Tesis ten başlayan bir çok treking rotası var. Kolay olan rotalar işaretlenmiş diğer rotalar ise bilgi alarak yürüyebilirsiniz.

***Tesis aynı zamanda bir kahvaltı evi olduğu için tesis bünyesinden yeme içme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. En yakın market Soğucak köyünde yaklaşık 1 km, pasakent mahallesi 2 km uzakta olup daha çok alternatif ve tekel bayi bulunmaktadır.

İletişim için COŞKUN İDİZ
ınstagram: baskabirdünyayalova
Tel : 0533 735 66 55 0537 593 3000

Video

Sokak Görünümü

Yorumlar - 2

Yağmur

Yağmur

Çok güzel bir yer anlatım da harika elinize sağlık ☺️

Şevval

Şevval

Anlatımınız çok başarılı olmuş.Ellerinize sağlık❤️

Yorum Ekle

Değerlendirmenizi ekleyebilirsiniz.
Fotoğraf Ekle