Arama
Kamp Alanı Ekle
  • Kaydettiğiniz yer yok.

Kaydettikleriniz : 0 kayıt

Giriş

İzmir – Urla – Zeytineli – Yıldızlı koyu

  • 550 defa görüntülendi

Fotoğraflar

Açıklama

İzmir – Urla – Zeytineli – Yıldızlı koyu

*Yıldızların altında kamp ateşi ile beraber oturup düşünmek kendini dinlemek ne kadar güzel değil mi? Acaba kaçımız içimizdeki çocuğu dinleyebiliyor ki.. Ben bu hafta tamamen içimdeki çocukla eğlendim diyebilirim ve bu sayede çok güzel ama bir o kadar da zor bir kamp alanı keşfettim. Hadi biraz ayrıntılı anlatmaya çalışayım.

*Ulaşım: Bakir bir koy olduğu için haritalarda ismi yoktu bizde yıldızlar çok güzel izlenebildiği için yıldızlı koy olarak işaretleme yaptık ?tabi kabul edilmesi 30 günü bulabiliyor.

*Yıldızlı koyumuza, zeytineli plajına gelmeden marketten hemen sağ tarafa dönerek gidebilirsiniz, iniş parkurunu görceksiniz. Aracınızı yukarıda müsait yere koyduktan sonra oldukça dik olan çarşak taşlı patikadan 3km kadar indikten sonra koya varacaksınız.
Bu arada kuru dere yatağından koya çıkacaksınız.

*ÜCRET:  Ücretsiz

⚡⚓KAMP: Oldukça geniş bir bölgedir. Çadırınızı kurabileceğiniz 5 – 6 adet ağaç bulunmaktadır. Wc – tesis – duş falan yoktur.

*Koya inmeden önce her şeyinizi kontrol edin ve birşeyinizi unutmayınız.

*Çöplerinizi yukarıya çıkarmayı unutmayınız. Çok zor geliyorsa eğer, gitmeyiniz böyle yerlere ?

*Denizi gayet güzel ve dalış konusunda oldukça zengin bir bölge diyebiliriz. Sahil kısmı taşlıktır. Sahilde denizin kustuğu plastikler mevcut giderseniz eğer bir poşet toplarsanız sevinirim.

*Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz 🙂 Her şeye rağmen bu kadar güzel kalabildiğin için çok teşekkür ederim doğa?

*kamp yeri değerlendirmesi ? =  Koy ve çevresi yaban domuzu sürülerinin geçiş bölgesi. Ve yaban domuzlarının kampa saldırma ihtimali yüksek.

Sokak Görünümü

Yorum Ekle

Değerlendirmenizi ekleyebilirsiniz.
Fotoğraf Ekle

0
Kapat

Sepetiniz