Arama
Kamp Alanı Ekle
  • Kaydettiğiniz yer yok.

Kaydettikleriniz : 0 kayıt

Giriş

Tas Gölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı

  • 529 defa görüntülendi

Açıklama

Zonguldak   – Tas Gölü Doğal Yaşam ve Kamp Alanı

Ulaşım:

Tas gölü kamp alanı Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bulunuyor.

Karadeniz Ereğli den gelecekler için öğretmenevi katlı otopark yanından Kandilli halk otobüslerini kullanarak gökçeler mahallesine inecekler ordan kamp alanı 2 km kim yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

 

ÜCRET: Giriş ücretli olmayıp sadece kişi başı 25 tl kamp ücreti alıyorlar. 2 kişi ve üzeri konaklamalarda ise kişi başı 20 tl ücret alıyorlar.

KAMP:

Kamp alanının girişinde sizi sizi işletmeye ait köpekler karşılayacak , korkmanıza kesinlikle gerek yok . Eğer fazla ilgi gösterirseniz bacaklarınızdan ayrılmazlar. Birini severseniz hepsi geliyor.

Ateş ve mangal yakmak Kampçılara serbest lakin zemin üzerinde izin vermiyorlar. Size verilen varillerde veya mangalınızda ateşi yapabiliyorsunuz.

Yakacak odun almak isterseniz bir el arabası odunu 20 tl karşılığında veriyorlar.

Çok güzel trekking alanları mevcut. İşletmede çalışanlar zaten siz geldiğinizde gerekli bilgiyi size verecekler. ( köpeklerde size yolu gösteriyor zaten )

Alanın ortasında ışıklandırma var fakat pek yeterli değil. Bu yüzden kafa ve masa lambanız olmadan gelmenizi önermiyorum.

 

: İşletene de elektrik mevcut ama Çandırlara çekilmiyor. Gerektiği zaman işlerinizi halledebilirsiniz.

alanda buzdolabı mevcut olup kampçıların kullanımına açıktır.

 

☎️telefon çekiyor mu ?=Telefon ve internet çoğu zaman çekiyor fakat her operatör aynımıdır bilmiyorum. (TT kullanıyorum)

 

?? ⚡Duş & Wc :WC ve duş ihtiyacı (sıcak su var) için gerekli yerler var. Gayet de temiz ve kullanılabilir.

 

kamp yeri değerlendirmesi = Çadırınızı hava kararmadan kurmalısınız çünkü hava karardıktan sonra işler biraz zorlaşabiliyor. Yaşadığınızı iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir yer. Tadını çıkartın.

 

 

Sokak Görünümü

Yorum Ekle

Değerlendirmenizi ekleyebilirsiniz.
Fotoğraf Ekle

0
Kapat

Sepetiniz