Arama
Kamp Alanı Ekle
  • Kaydettiğiniz yer yok.

Kaydettikleriniz : 0 kayıt

Giriş
  • 502 defa görüntülendi

Açıklama

Antalya/Adrasan Sosacamping Kamp Alanı


 

***Alanımızın denize mesafesi 80 metredir. Ortak kullanım mutfak, buzdolabı, her çadırın önüne elektirik, Wi-Fi, çamaşır makinası, mangal alanı, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

***Ulaşım: Antalya merkez uzaklığı 85 km olup Kumluca’da bağlı bir şirin belde.


***Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe, her an denize girebileceğiniz muhteşem bir yer. Her türlü hizmeti sunabilen güler yüzlü bölge insanlarıyla güzel anılar biriktirebilirsiniz. Bütün ziyaret eden insanların deneyimleri hep iyi yönde Ayrıca bölge mavi bayraklı plajı ücretsiz olan bir sahil. Dünyaca ünlü Likya yolu üzerinde bulunan bu şirin koy tüm dünya dan meraklılarını misafir ediyor. Turizm kasabası olarak bilinen Adrasan zincir marketlerin büfe ve baklaların bulunduğu eczane ve şehre ulaşımın çok kolay olduğu bu şirin tatil beldesi sizleri bekliyor.

***Likya yolunda yürümek isteyenler sabah erken saatlerde güzel koyların eşsiz manzarasında yoga, meditasyon yapan insanların arasından ağaçlıklar içinde kaybolmanın verdiği huzur ve enerjiyle kendilerini bambaşka bir dünyada bulacaklar.
***Adrasan sahilinin en büyük özelliklerinden birisi de sahilinin dünyanın en temiz sahilleri arasında yer almasıdır 2020 verilerine göre sulu ada koyu ve adrasan sahili dünyanın en temiz sahili seçilmiştir bu koyları gezmek isteyenler için küçük Sandal yat ve gemiler sürekli düzenlenen turlar bulunmaktadır Engin maviliklerde siz tur yaparken taze balık yemenin müzik ve eğlencenin tadına doyamayacağınıza eminiz…
Ulaşım: Antalya merkez uzaklığı 85 km olup Kumluca’da bağlı bir şirin belde.

Sokak Görünümü

Yorumlar - 1

Sefik.888888

Görülmesi gerekenler yerlerden ✌🏾

Yorum Ekle

Değerlendirmenizi ekleyebilirsiniz.
Fotoğraf Ekle